środa, 28 maja 2014

Torebeczka z koronki

Zbliżające się wielkimi krokami rodzinne uroczystości zmotywowały mnie do uszycia kolejnej torebeczki dla mojej Córeczki (pierwszą torebeczkę znajdziecie tutaj: torebka dla Księżniczki). Tym razem jest to torebka z koronki. Udało mi się znaleźć materiał bardzo zbliżony do tego z jakiego uszyta jest sukienka, którą kupiłam dla naszej Księżniczki na te okazje.
Torebeczka ta ma (bez paska) 13 cm wysokości. Niektóre jej elementy są z satyny, a kolor podszewki (czyli materiału, który jest w środku) nadaje kolor torebce. Torebeczka dla mojej Córeczki jest akurat na kremowej podszewce.
Jak myślicie, pasuje do sukienki ? ;)

Jak zawsze kupiłam "trochę" za dużo materiału, dlatego powstała również nieco większa torebeczka dla pewnej fajnej Dziewczynki, która już niedługo przystąpi do swojej Pierwszej Komunii Świętej :).
A torebeczkę z różową podszewką uszyłam dla małej Damy z Poznania ;).


Dawno nie było żadnego prezentu, dlatego dla jednej z osób, która zostawi (dowolny) komentarz pod tym postem, bardzo chętnie uszyję taką torebeczkę. Proszę tylko w komentarzu wpisać jaki kolor ma mieć podszewka (kremowy, jasny róż, ciemny róż, niebieski, zielony....). Wiem, że niestety trzeba założyć konto, aby móc napisać komentarz, dlatego daję Wam czas do 5 czerwca ;). Zwycięzca zostanie wylosowany przez moje Dzieci. Nawet jeśli nie macie dziewczynki w domu, to na pewno może to być miły prezent dla jakieś małej księżniczki z Waszej rodziny lub od znajomych.

Pozdrawiam,
Magda

2 komentarze:

  1. Piekne te torebeczki:-) Madziu jak Ty znajdujesz na to czas, nie wspominajac o blogu! Podziwiam. Sciskam serdecznie! Ps.Gdyby przypadkiem dzieci nas wylosowaly....poprosimy jasny roz:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie rzeczy które szyje Magda są piękne ,pomysłowe bardzo dopracowane a jak kogoś nimi obdarowuje to jest to dar od serca :)))

    OdpowiedzUsuń