niedziela, 31 sierpnia 2014

Apaszki dla dzieci

Prawdę mówiąc to już wiosną chciałam uszyć z tych bajecznie kolorowych materiałów apaszki dla moich dzieci. Materiały te kupuję na ogół w kawałku 50 x 50 cm, dlatego wymyśliłam sobie, że obszyję taki kawałek lamówką i po złożeniu go na pół powstanie apaszka dla dziecka (lamówkę oczywiście kupiłam od razu). Niestety tylko na planach się skończyło. Minęła wiosna, prawie minęło już lato, a tu nic. Ostatnio u Znajomych widziałam apaszkę, która była uszyta w kształt trójkąta (ja chciałam szyć kwadraty, jednak obszycie takiego kawałka lamówką, chyba mnie skutecznie zniechęcało do tego zadania ;) ) i tak mi się taki krój spodobał, że uznałam, iż czas wrócić do moich "apaszkowych" planów ;). W taki oto sposób powstały moje pierwsze apaszki, które mają wymiar około 45 x 45 x 65 cm. Apaszki te można prać w 30°C, można je również prasować. Kolejne apaszki czekają na dokończenie, natomiast pierwsze były w następujących wzorach :
  • dinusie


  • małpki  • żółwiki

pewna mała Dziewczynka również chciała coś dorzucić od siebie ;)
A tak te apaszki prezentują się na naszych Dzieciach :).

Jakiś czas temu pisałam, iż mam nadzieję, że kiedyś będzie możliwe, abym sprzedawała moje produkty i tak właśnie od niedawna jest to możliwe! :) Myślę, że troszkę zmienimy nasz harmonogram dnia, będę mniej prasować (Mąż od dawna powtarza mi, że niepotrzebnie to w ogóle robię ;)), zacznę robić obiady, których przygotowanie zajmuje maksymalnie 30, a nie 90 minut i tak mam nadzieję wygospodaruję czas na szycie, w taki sposób aby nie ucierpiała na tym moja Rodzina ;).
Na wszystkie sprzedawane przeze mnie produkty wystawiam rachunki, czyli płacę (niestety niemałe) podatki. Mam nadzieję, że wkrótce powstanie na blogu mój własny "sklepik", czyli miejsce, w którym będę opisywać i wyceniać rzeczy, które szyję.
Jeśli jesteście zainteresowani tymi niepowtarzalnymi apaszkami, to piszcie proszę na adres piki-szyjebolubie@tlen.pl. Cena za 1 sztukę wynosi 29 zł :).

Pozdrawiam,
Magda

1 komentarz: