czwartek, 6 listopada 2014

Woreczki na zabawki - zamówienie specjalne :)

Jakiś czas temu zostałam poproszona przez jedną z moich Czytelniczek (ależ pięknie brzmi ta nazwa :) ) o uszycie woreczków na zabawki. Czasami wydaje mi się, że piszę tylko dla siebie, a potem przychodzi mega pozytywne zaskoczenie, gdy okazuje się, że mojego bloga czytają inni, czasem zupełnie obce mi osoby. Po wymianie kilku e-miali, mam wrażenie, że te osoby nie są już obce, poznaję trochę ich Rodzinę, upodobania, wrażliwość....moja satysfakcja z prowadzenia tego bloga (i przy okazji szycia) jest jeszcze większa! :) Nie będę przytaczać słów jakie użyła ta Czytelniczka (nie chcę się wciąż tylko chwalić ;)), ale bardzo spodobały jej się woreczki, które uszyłam kiedyś dla moich dzieci ( tutaj zobaczysz moje pierwsze woreczki na zabawki) i zamówiła 12 sztuk. Bardzo lubię szyć woreczki, więc byłam pozytywnie nastawiona, choć nie ukrywam, że uszycie 12 sztuk było pewnym wyzwaniem ;). Na szczęście wszystko się udało i nawet zdążyłam je uszyć w ustalonym terminie.

Powstały 4 komplety po 3 sztuki w każdym. Woreczki mają mniej więcej następujące rozmiary:

  • mały 15 cm x 17 cm

  • średni 21cm x 26 cm

  • duży 32 cm x 39 cm
Zestaw nr 1
Zestaw nr 2
Zestaw nr 3
Zestaw nr 4


Zamówienie chyba się spodobało, gdyż wspomniana już Czytelniczka, którą serdecznie pozdrawiam :), zamówiła kolejne woreczki....tym razem 16 sztuk, ale o tym kiedyś indziej.

Jeżeli jesteś zainteresowana/any takimi woreczkami, to proszę o kontakt na piki-szyjebolubie@tlen.pl. Cena jednego z przedstawionych wyżej zestawów wynosi 60 zł.

Pozdrawiam,
Magda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz